Кошик
1862 відгуків
Не можешь найти чехол на свою модель ? Зайди сюда
+380672980289
+380672980289
+380672980289
+380672980289
тел
Україна Харківська область Харків

Чохол книжка для Xiaomi Redmi Note 4X \ ксяоми редми 4х чохли

09.03.17

Купивши сматфона Xiaomi Redmi Note 4X багато хто починає замислюватися про купівлю чохла і плівки.

Ми вам розповімо, як можна заощадити на покупці аксесуарів.
Якщо Ви вирішили купити бампер або силіконовий чохол для Xiaomi Redmi Note 4X , то Вам знадобитися ще й плівка або скло для редми ноут 4х.
У нас Ви можете придбати силіконовий чохол з малюнком на будь-яку тематику. Малюнок на чохлі замовляє кожен третій покупець, що допомагає прикрасити ваш телефон або доповнює ваш стиль життя. Силіконовий чохол захищає всі торці смартфона від несподіваних падінь, але на жаль екран в такому чохлі залишається вразливим.

Чохол книжка зберегти екран телефону Xiaomi Redmi Note 4X

Коли ми замислюємося про покупку чохла ми купуємо бампер , думаючи що він дешевше ніж повноцінний чохол. Економія виявляється марною коли розбивається екран і для відновлення використовуємо додаткові кошти. А коли починаємо купити повноцінний чохол, виявляємо що такий чохол навіть коштує дешевше ніж силіконовий або бампер.
Компанія 4exol4ik.com.ua пропонує широкий вибір чохлів. Є недорогі чохли для Сяоми редми нот 4х так і ексклюзивні з додатковими функціями. Матеріал чохлів еко шкіра, носяться такі чохли дуже довго.
Вибір чохла залежить від вашого смаку, хто вибирає чохол книжку, відразу ж купує чохол з підставкою. Також є чохол книжка з віконцем і при вхідних дзвінках ви можете бачити хто вам дзвонить і за необхідності брати або не брати трубку.
Також у нашій колекції є чохол з функцією підставка без хлястика для Xiaomi Redmi Note 4X. Цей чохол користується популярністю серед активних людей. Користуючись чохлом без хлястика власник такого чохла вже ніколи не захоче чохол з хлястиком , цей висновок ми зробили на власному досвіді. Але багато хто хоче захистити чохол від непередбачуваного відкриття і купують чохол з хлястиком.

Вбудоване скло в чохол для Redmi Note 4X Эклюзивчик від чохли!

Нам всегда хочется купить что то новое и необычное что привлечет внимание окружающих и друзей.
Самый модный чехол с названием Monitor для редми нот 4х уже в продаже.
Этот чехол позволит Вам полноценно пользоваться экраном телефона не открывая сам чехол. Так как в смартфоне есть сканер отпечатков пальцев это позволит вам не открывая чехол, а в закрытом виде  включить экран телефона.Также чехол Monitor упрощает принятие звонка и вам не нужно каждый раз открывать чехол, а сразу принять звонок через стекло.

Меню
+380672980289
Chehloff-Prom - Интернет магазин чехлов для планшетов и телефонов
Україна Харківська область Харків